Access Bars®

Bars je 32 bodů na hlavě, které jsou přístupem do míst, ve kterých jsou nashromážděny všechny naše myšlenky, přesvědčení, postoje, obavy a emoce, jež si během života vytváříme, nebo je přebíráme od druhých. 


Každý bod se vztahuje k určité oblasti našeho života a našeho vnímání (např. tělo, léčení, sexualita, mír, klid, čas a prostor, komunikace, věk, peníze, kreativita, naděje a sny, laskavost, vděčnost, peníze). Tato místa jsou něco jako databanka plná údajů, většinou nepotřebných.

Access Bars® je šetrná metoda, která pomocí jemných doteků na hlavě těchto 32 bodů aktivuje. Říkáme tomu "spouštění Barsů". Co se pak děje je to, že "mažete" tyto údaje, což vede k uvolnění tisíců omezení. Access Bars® pomáhá začít bezpodmínečně přijímat, odstranit limity, propustit vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo, vše, co už nám neslouží, a otevřít se všem možnostem, které si (ne)dokážeme ve svém životě představit. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na sebe, na druhé, i na život.

Tato metoda je naprosto bezpečná. Terapeut nic neřídí, pouze dotekem aktivuje Barsy. On je pouze osoba, která ulehčuje proces urovnání energií nebo rozpohybování energií, aby proudily tak, jak je potřeba. Tělo pak samo spouští samoléčebné procesy. Celkový stav těla, mysli a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta - podle toho, co jeho tělo právě v tom okamžiku nejvíce potřebuje.

Rozpuštěním omezujících limitů a přesvědčení se může Váš život změnit v nejrůznějších oblastech a může to mít nejrůznější podobu.

K účinkům, které lze jednoduše definovat, patří např.

  • odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
  • uvolnění stresu a napětí
  • uvolnění bloků vytvořených hněvem či frustrací
  • odstranění psychických problémů (deprese, úzkosti, strachy, fóbie ad.)
  • nastartování samoléčebných procesů v těle, vč. zrychlení hojení po lékařských zákrocích a úrazech
  • odstranění bolestí různých částí těla a nemocí (migrény, alergie, astma, ekzémy)
Valérie Charvátová | Prostějov | Objednávky na tel. č. 608 120 231 

Upozornění: Narazíte-li na tomto webu na výrazy typu "léčení, terapie" apod., nejsou tyto myšleny v kontextu lékařské vědy. Nějak se přece  "domluvit" musíme 😊

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!