Změny od 1.2.2022

29.01.2022

Milí zákazníci,

od 1.2.2022 stěhuji masérnu na novou adresu: Kramářská 6, Prostějov. V samotném srdci Prostějova, jen pár metrů od hlavního náměstí. Budeme mít k dispozici větší a klidnější prostor, který skýtá nové možnosti.

Pro vážné zájemce tak mohu konečně k některým masážím zařadit i harmonizaci s tibetskými mísami a gongem, kterou plánuji již delší dobu a moc se na tuto práci těším.

Zařazuji také vibračně - zvukové koupele (Sound Healing) - tedy bez masáže, ke které používám tibetské mísy, gong a některé další nástroje. Neobvyklý zážitek a terapii v jednom - individuální i skupinové.

V souvislosti s rozšířením mých služeb měním od 1.2.2022 ceník. Kvůli zvýšení nezbytných nákladů (povinné pojištění OSVČ, ceny energií atp.), a růstu cen vůbec, jsem nucena některé položky v ceníku zvýšit. Toto zvýšení se dotýká hlavně masáží v rozsahu 60 minut, u delších masáží je jen nepatrné, nebo dokonce je nová cena nižší. Nový ceník si můžete prohlédnout ZDE.

Věřím, že tuto změnu, kterou jsem dlouze a pečlivě zvažovala, pochopíte.

Moc se těším na vás i na novou práci v novém prostoru.

S přáním krásných dní,

Valérie

Valérie Charvátová | Prostějov | Objednávky na tel. č. 608 120 231 

Upozornění: Narazíte-li na tomto webu na výrazy typu "léčení, terapie" apod., nejsou tyto myšleny v kontextu lékařské vědy. Nějak se přece  "domluvit" musíme 😊

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!